Dlaczego w nosie mam nieprzyjemny zapach?

Dzień dobry, Mam problem z nosem/zatokami. Jestem alergikiem, bardzo często choruję na zapalenie zatok, miałam polipy w nosie i niedrożne zatoki w wyniku czego 2 lata temu miałam operację FESS a 4 miesiące temu operację przegrody nosowej. Lekarz zwracał również uwagę na bardzo przerośnięte małżowiny nosowe, które widać gołym okiem. Na stałe przyjmuje do nosa Nasometin oraz wodę morską. Około 2 tygodnie temu straciłam całkowicie powonienie mimo tego, że nos jest drożny. Oddycham normalnie nosem, nie czuję, żebym miała katar. Mam natomiast bardzo silne bóle głowy i stale odczuwam w nosie nieprzyjemny zapach (takiego ropnego kataru). Próbowałam też płukać zatoki irigasinem, bez skutku. Lekarz "na telefon" z poradni polecił wziąć ibuprom zatoki, wybrałam całe opakowanie, zero efektu. Nie wiem co robić... Mój laryngolog nie przyjmuje a moje obawy nie mijają, nie miałam nigdy takich. Czy to może być coś poważnego? Czy mogę zastosować jeszcze w domowych warunkach coś, co może mi pomóc?

Masz poważny problem z zatokami od wielu wielu lat. Zaniedbałeś to a teraz wymagasz cudów. Nie da się tak. Nie da się tak. Możemy spróbować to naprawić ale to wymaga od Ciebie zaangażowania, czasu i poświęcenia. Nie ma na to tabletki. Przyjedź.