Długie włosy wychodzące z ujścia pochwy

Czasem zauważam dziwną rzecz.Z ujscia pochwy lub odbytu wychodzą mi normalne,dlugie wlosy pojedyncze,takiego koloru jakiego na glowie,i to musza byc gleboko bo czuje to,nieprzyjemne uczucie.Czytałam na internecie ze kilka dziewczyn tez mialo takie przypadki,ale nie dowiedzialam się skąd taka przypadlosc.Włos dlugi z cebulka skad sie bierze w głebi odbytu/pochwy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.