Długotrwałe stosowanie leku na padaczkę a nadmierne spożywanie alkoholu

Witam! Jakie moga byc skutki długotrwałego tj ok 12 lat zazywania leku na padaczke (neurotop read 300) z przerwami w weekendy po to żeby napic sie alkoholu (w wiekszych ilosciach )? Czy mozliwe jest zeby np. Stracic albo bardzo osłabic zmysł dotyku czucia na całym ciele? Na padaczke lecze sie od 5 roku zycia a teraz mam 30....zaczolem pic majac okolo 18lat.

Biezrze Pan leki przeciwpadaczkowe Z PRZERWAMI ! co jest bardzo niedobre
Dodatkowo regularnie NADUŻYWA PAN ALKOHOL! co też uszkadza mózg i może wywołać ataki padaczki....
Jak zapis EEG
Jak często ataki padaczki??
Warto poważnie przemyśleć priorytety życiowe i plany ,
Zadbać o własne zdrowie i kondycję

Zachęcam do szczerej rozmowy z lekarzem Pana leczącym. Szczególnie ważne aby poinformować go o przerwach w leczeniu na picie alkoholu. Ważną informacją dla lekarza będzie też informacja o zaburzeniach czucia. To bardzo niepokojące objawy. Proszę zrobić to bez zwłoki.