Do jakiego lekarza mam się zwrócić z moimi objawami?

Od dłuższego czasu mam nietypowe objawy. Po jakimkolwiek leku mam kołatania serca, robi mi się zimno, mam uczucie waty w głowie, chce mi się spać i mam mrowienie w kończynach. Najgorzej reaguję na leki przeciwbólowe i uspakajające, dlatego staram się czegokolwiek nie zażywać. Przeraża mnie perspektywa znieczulenia, gdyż objawy sa bardzo silne. To samo dzieje mi się po kremach, czy balsamach do ciała, nie stosuję nic, ale to nie jest uczulenie, bo zdarza się też po masowaniu ciała bez stosowania czegokolwiek. Jestem nadwrazliwa na dotyk, zmianę temperatury, ból. Gdy wchodzę z zimnego pomieszczenia do ciepłego robię się czerwona i długo tak jakby naczyńka nie chciały sie kurczyc, abym zbladła, wtedy się tak dziwnie czuję dopóki nie zblednę. Ciśnienie mam raczej niskie i temperaturę ciała często obniżoną. Wyniki nic nie wykazują, mam tylko niedoczynność tarczycy Hashimoto, ale to jest wyrównane TSH ok 1,5. Do jakiego lekarza specjalisty mam się zwrócić bo te objawy bardzo komplikują mi życie. Prosze o jakieś wskazówki.

Szanowna Pani, bardzo mi przykro ale nie potrafię pomóc, być może dobrze by było skonsultować swoją przypadłość z reumatologiem