Do jakiego lekarza powinna udać się osoba z rana na nosie?

witam, Od jakiegoś czasu mam problemy z nosem. Zrobiła mi się jakaś rana. Parę miesięcy temu byłam z tym u lekarza pierwszego kontaktu ale stwierdziłam że to nic takiego. Często muszę wydmuchiwać nos bo coś mi w nim przeszkadza i łączy się to z chusteczka zabrudzona krwią. Dodatkowo zauważyłam że w mojej przegrodzie nosowej zrobiła się dziura która coraz bardziej się powiększa. Co powinnam zrobić? Do jakiego lekarza się wybrać? I co to może być?

Witam Panią Serdecznie,

Wskazana byłaby dla Pani konsultacja laryngologiczna i dermatologiczna.
Potrzebne skierowania może Pani wydać lekarz pierwszego kontaktu.

Z pozdrowieniami,
irena.mielnik.madej@gmail.com