Do jakiego lekarza udać się w przypadku problemów ze snem?

Witam od dluzszego czasu mam problemy ze snem ogolnie spie bardzo dobrze wysypoam sie rzadko pamietam sny ale moi bliscy ktorzy ze mna mieszkaja opowiadaja ze w nocy bardzo czesto sie zrywam krzycze wrecz mowia jakbym z kims walczyl czasem pamietam jak sie zrywam czuje lek przed nim tak to okreslam zaraz po przebudzeniu ale po chwili nie pamietam o kogo mi chodzi wczesniej cierpialem na paraliz senny potrafilem go miec za kazdym razem gdy zasnalem czyli kilka razy w nocy od paru miesiecy nie mam tego problemu natomiast pojawily sie koszmary itak jak wczesniej oposalem krzyki i walka podczas snu czego ja nawet nie pamietam jest to dosyc uciazliwe gdy musze przenocowac u kogos innego gdyz budze domownikow dodam iz nigdy badz zadko mam problemy z zasnieciem natomiast codziennie przynajmniej raz w nocy zrywam sie z lekiem ale to czasem jest tak wielki ze skok adrenaliny nie pozwala mi przez jakis czas zasnac w dziecinstwie mialem takze koszmary ktorych z reszta itak nie pamietam ale jakos sie nauczylem z tym zyc natomiast teraz tak krzycze przez sen ze jest to uciazliwe dla reszty domownikow od paru lat pracuje w jednym miejscu stresu mam tyle co zawsze bardzo prosze o pomoc czy uwazaja panstwo ze powinienem udac sie na jakas konsultacje

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt i za zaufanie :)

Z zaprezentowanej przez Pana historii symptomatycznej, dopuszczam, że trudne emocjonalnie (być może) traumatyczne zdarzenie/doznania, z Pana przeszłości mogą mieć odzwierciedlenie w Pana niespokojnym śnie.

Moja uwagę zwróciły Pana słowa: "...w dziecinstwie mialem takze koszmary ktorych z reszta itak nie pamietam ale jakos sie nauczylem z tym zyc natomiast teraz tak krzycze przez sen ze jest to uciazliwe dla reszty domownikow ... ." oraz: "... jakbym z kims walczyl ... .".

Tak nie musi być!
Proszę nie czekać i sięgnąć po specjalistyczną pomoc.

Opisane przez Pana objawy są wskazaniem do osobistej konsultacji
diagnostycznej, w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu albo w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem dotarcia do prawdziwego źródła Pana
symptomów.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605