Do jakiego lekarza udać się z bólem w dolnej części brzucha?

Witam, mam 30 lat Od kilku dni mam ból w lewej dolnej części brzucha. Nie jest on silny, czuję raczej dyskomfort. Nie występuje on cały czas. Pojawia się sporadycznie. Problemów z wypróżnianiem nie mam, podobnie z moczem. Żadnych osłabień czy stanów podgorączkowych. Badanie krwi i moczu w normie. Ból promieniuje czasem na udo aż do kolana. Zdarza się, że przy ucisku po tej stronie też go odczuwam. Proszę o info do jakiego lekarza iść w pierwszej kolejności i czego to mogą być objawy. Dziękuję

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeśli jest Pan mężczyzną to proponuję wizytę u chirurga i diagnostykę w kierunku przepukliny pachwinowej. Jeżeli jest Pani kobietą proponuję konsultację w poradni ginekologicznej.