Dolegliwości jelitowe w wyniku przyjmowania środków przeczyszczających

witam!20lat bralam srodki przeczyszcajace,teraz mam dolegliwosci jelitowe ,boli,pecznieje brzuch.od Tygodnie pije siemie lniane .brzuch jeszcze wiekszy napecznialy/raz wzielam na przeczyszczenie/czy dobrze robiwe?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza gastroenterologa, niestety bez badania nie można nic zalecać. Po badaniu będzie możliwość określenia konieczności dalszego postępowania diagnostycznego/leczniczego.