Ból brzucha od miesiąca

Witam od miesiaca bardzo boli mnie brzuch bylam u lekarza dostalam kroplowki stwierdzono ze mam kal z prawej strony w zoladku dostalam saszetki zebym mogla sie wyproznic ale wszystko znowu wrocilo po skaczeniu lekarstw znowu sie zaczelo co moge zrobic prosze o pomoc juz nie wiem gdzie szukac pomocy

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza gastroenterologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.