Czy ból brzucha będzie już permanentny przy przepuklinie rozworu przełykowego?

Witam, mam przepukline rozworu przelykowego, nie ma dnia od poltora roku zeby brzuch mnie bolal wiec moje pytanie brzmi czy juz do konca zycia tak bedzie? Jak nie boli przy sercu to pod mostkiem to pod zebrami to czuje nagly tepy bol brzucha i dopoki sie nie wyproznie zwijam sie z bolu. Nie odzywiam sie jakos super wspaniale ani nie biore zadnych lekow, jakies porady? Co moge zrobic zeby moje zycie wrocilo na wlasciwy tor bez ciaglego bolu?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sądzę że wskazane byłoby włączenie leczenia aby ulżyć w dolegliwościach. Sugeruję wizytę u gastroenterologa.
Pozdrawiam