Ból brzucha nad pępkiem i częste wypróżnienia

Mój mąż skarży się na ból brzucha, na wysokości mniej więcej na dwa palce nad pępkiem. Dwa tygodnie temu też miał te bóle, którym towarzyszyły częste wypróżniania (ok. 5 razy w ciągu dnia). Dzisiaj znów ból się pojawił, nagle.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc określić przyczynę tego rodzaju objawów konieczne jest wykonanie badania lekarskiego. Bez badania można jedynie wprowadzić kogoś w błąd. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie możliwość określenia dalszego postępowania diagnostyczno- leczniczego.