Ból brzucha nad pępkiem po wysiłku

Po wysiłku boli mnie brzuch nad pępkiem ból jest delikatny określiłbym go jako coś w rodzaju nęcenia. byłem już u gastrologa zalecił mi gastroskopię i kolonoskopię oba badania niczego nie wykazały. Każdego ranka boli mnie brzuch zwłaszcza gdy śpię około 8h lub krócej ból trwa około 1h po czym ustępuje ta dolegliwość zaczęła mi dokuczać po tym jak chodziłem dużo na siłownie i uprawiałem do tego piłkę nożną bardzo intensywnie. wypróżniam się nie regularnie a stolec jest papkowatej konsystencji

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie mięśni. Wskazana jest wizyta u specjalisty ortopedy.