Drętwienie dłoni promieniujące do łokci

Witam. Dlaczego drętwieją mi dłonie i palce w nocy i w dzień, ból promieniuje od łokci. Dodam iż problem ten zaczoł się od momentu gdy zaczołem pracować bardzo ciężko fizycznie po około 14h/24.Praca polega na przenoszeniu ciężkich przedmiotów o wadze 70kg, przedmioty przenosze sam. Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane przeciążeniem. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.

za mało danych do diagnozy.Drętwieją wszystkie palce czy konkretnie któreś?,drętwienie ustaje po jakims postepowaniu-np rozcieranie,strzepywanie dłonią,jest w nocy czy głównie w dzień.Po kilku dniach bez pracy dolegliwości są mniejsze czy nie ma różnicy?