Drętwienie palców i dłoni u 59-latki

Najpierw było drętwienie palców lewej dłoni,potem cała dłoń.Od kilku dni mam wrażenie,że cała lewa ręka jest nie moja,przeszkadza mi przy siedzeniu.Podczas wykonywania czynności ruchowych nie czuję takiego wrażenia.Czy na podstawie takiego skrótu można ew.coś przybliżyć na ww.temat?

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem bardzo wielu schorzeń. Aby jednoznacznie określić ich przyczynę konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie.