Drętwienie palców u ręki po pracy fizycznej

Witam, Pół roku temu podczas długiego wycinania nożyczkami twardych materiałów zdrętwiał mi palec. Drętwienie utrzymywało się ponad tydzień. Następnie przeszło i tak dwa razy jeszcze powróciło dołączając kolejny palec. Jednak od tego czasu co raz częściej, a teraz cały czas odczuwam ból ściegien od przedramienia do palców. Ból nasila się podczas pisania, dźwigania itp. Co to może być i jak sobie z tym poradzić?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Prawdopodobnie ma Pani problem z uciskiem wewnątrz nadgarstków czyli tak zwana cieśń nadgarstka, proszę udać się do ortopedy.
Pozdrawiam