Drobne, rozsiane śródmiąższowe zmiany włókniste w TK klatki piersiowej
WITAM KOBIETA LAT41. TAKI MAM WYNIK TK KLATKI PIERSIOWEJ. DROBNE,ROZSIANE , ŚRÓDMIĄŻSZOWE ZMIANY WŁÓKNISTE W TYM O LOKALIZACJI PODOPŁUCNOWEJ - GŁÓWNIE W SEGMENTACH 6-TYCH OBU PŁUC.PASMOWATE ZMIANY WŁÓKNISTE W SEGM.10 PŁUCA LEWEGO.BADANIE WYKONANO W TECHNICE SPIRALNEJ PRZED I PO PODANIU KONTRASTU.MIĄŻSZ PŁUCNY BEZ ZMIAN OGNISKOWYCH. MAM SIĘ MARTWIĆ ?

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Może to być pozostałość do infekcjach. Sugeruję wizytę u lekarza zlecającego badanie.
Pozdrawiam.