Dyskomfort i bolesność promieniująca w okolice ucha a przeziębienie

Witam Mam 20 lat. Już ok. tydzień odczuwam dyskomfort z tyłu głowy po lewej stronie.Czasem odczuwam promieniowanie do ucha. Czy te objawy mogą być spowodowane przewianiem? Być może to jest ucisk jakiegoś mieśnia. Jak to leczyć? Z reguły ile mogą trwać takie objawy? Tak jak pisałem... u mnie już ok. tydzień, ale promieniowanie do ucha zacząłem odczuwać niedawno. Proszę o odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zapalenia mięśnia jak i wielu innych przyczyn. Sugeruję ocenę lekarza POZ, który wdroży właściwe leczenie.