Dziesięciodniowe spóźnienie okresu - czy mogę być w ciąży?

Mam 19 lat, 3 tygodnie temu kochałam się z chłopakiem, zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. Wytrysk nastąpił na zewnątrz, więc chyba niemożliwe żeby plemniki dostały się do mojego wnętrza. Zwykle okres miałam regularny, spóźnienie góra 4 dni, ale dawno temu.
Dzisiaj minął 10 dzień jak powinnam dostać miesiączkę. Kupiłam 2 testy, by jutro je zrobić, ale strasznie boję się wyniku. Wspomnę jeszcze, że ostatnio jestem strasznie nerwowa, dzisiaj przez cały dzień bolał mnie brzuch u dołu, nogi, plecy, miałam mdłości i brak apetytu. Mój chłopak twierdzi, że wszystko będzie dobrze. a wynik negatywny. a te bóle to przez stres. Ok 1.5 tygodnia temu byłam przeziębiona, ale czy to możliwe żeby o tyle dni się spóźniał?
Proszę o szybką odpowiedź, dziękuję.
Pozdrawiam malinka15

Witam serdecznie!

Jeżeli prezerwatywa była stosowana prawidłowo, zgodnie z instrukcją załączoną do opakowanie nie ma szans na zajście w ciążę.
Ostatnio żyje Pani w przewlekłym stresie, dodatkowo przebyła Pani infekcję. Oba czynniki mogą wpływać na długość cyklu. Zważywszy na Pani nieregularne cykle, nie widzę powodu do niepokoju. Sugerowałabym wykonać test jak najszybciej w celu wykluczenia ciąży. Zaprzestanie stałego zamartwiania się ewentualną ciążą powinno przyspieszyć wystąpienie krwawienia.

Pozdrawiam.