Fioletowe i czerwone żyły na nosie

Witam, posiadam na nosie dość duże żyły po prostu koloru fioletowego i czerwonego. Miałem to po operacjach więc nie jest to normalna wada taka jaką ma każdy. Miałem 5 razy robione laserowe zamykanie laserem cuter excel v czy coś takiego i raz metodą veinwave i jak na teraz nadal to widać bardzo i są małe efekty. Istnieje coś naprawdę niesamowitego, żeby to usunąć? Nawet za granicą najlepiej coś nie wiem operacyjnie? Po prostu to są duże żyły i ciężko jest to usunąć.

Dzień dobry,

O jakich operacjach Pan pisze? Ciężko ocenić problem na odległość. Mogę zaproponować przesłanie zdjęć nosa na maila: mkociatyn@arsesetica.pl- przekaże je do wstępnej oceny naszemu lekarzowi i będziemy w stanie cokolwiek więcej Panu pomóc.

Pozdrawiam serdecznie.