Gdzie szukać przyczyny mojej dziwnej przypadłości?

witam,pytanie kieruje do lekarza z minimum 20 letnim stazem,jak lub po czym mozna rozpoznac wedrujacy skrzep po ciele czlowieka,jakie sa tego objawy,czuje a wrecz prawie jestem pewny ze mi sie cos takiego robi,od dluzszego juz czasu jest mi zimno w nogi,teraz czuje tak jakby parzy od wewnetrznej strony uda miedzy biodrem a kolanem,i spokoj,potem czuje praktycznie to samo jak by przechodzilo przez serce,potem po prawej stronie mostka tak jakby wbprawym plucu,potwornie tez boli mnie glowa,i wszystko przestaje i tak w kolo(ten jakby parzacy bol czuje wszedzie),dadam ze wariuje mi serce,i samo przestaje,ciekawa rzecz jaka wyczulem jest to ze przy mocnym napinaniu miesnia kegla po paru minutach odrazu wariuje mi serce i czuje jak by w obu nogach do od stop do piszczeli krew sie burzyla,kiedys w odleglosci /-50cm od farelki ustawilem nadmuch na twarz i od razu serce zaczelo mi wariowac i dusznosci,po wyjsciu na dwor wszystko w momencie wraca do normy,wiec o co w tym wszystkim chodzi? mialem robione, -przeswietlenie pluc,bez zageszczen ogniskowych sylwetka serca w granicach normy -tk szyi z kontrastem, wszystko dobrze -tk serca bez kontrastu,znikome wystapienie ostrego zespolu wiencowego,"w badaniu zwracaja uwage tkankowe obszary zageszczen w zakresie srodpiersia przedniego jak w przypadku niepelnej inwolucji grasicy", poza tym czekam na tk z kontrastem glowy zrobilem tez na wlasny koszt troponine t i dimery srednio w odstepie 8 dniowym dimery 0.2/za 8dni0.1/za 8dni0.2 troponina t0,010za 8dni0.007za 8dni0.006 za 8dni 0.009 dodam ze jestem osoba niepijaca nawet niezjem cukierka ktory zawiera jakis alkohol,z gory dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz na te moje dziwne dolegliwosci

Konieczna pełna konsultacja ,omówienie wyników badan krwi / podane wartości w normie/
do interpretacji klinicznej, pełny opis badania, wywiad ? Wskazana pełna konsultacja konsultacja neurologiczna ! Ważny wywiad, objawy, stan ogólny Pacjenta, obciążenia chorobowe, sprawność, tryb życia i pracy; stosowane leki i zabiegi . Jaki nastrój i sen ?. Pozdrawiam i zapraszam. Ważna także ocena nastroju; stresów...