Genetyczne obciążenie chorobą nowotworową a badania profilaktyczne

jestem obciazona genetycznie rakiem mama rak piersi 49 lat tata 60 rak pluc brat rak pluc 36 lat ja mam 60 jakie zrobic badania aby sie dowiedziec czy tez mam raka

Prosze udać sie do Por. genetycznej w centrum onkologii najblizej miejsca zamieszkania , ale skonsultowac sie u ginekologa , ale najpierw zrobic usg piersi i mammografie oraz zdj. rtg pluc , zż