Gorączka po ekstrakcji i zszywaniu dziąsła

Moja córka miała usuwaną dolną ósemkę 14 września. Dziąsło było zszywane. Na drugi dzień miała przepisany Augumentin 3 x dziennie, Ketonal forte i płyn do płukania. Od wczoraj wieczorem gorączkuje, dzisiaj ponad 39 st., narzeka na żołądek, ma nudności. Co robić, do dentysty dostane się raczej w poniedziałek?

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępwoanie.