Grudka w pochwie u 30-latki

Mam 30 lat, 9 miesięcy temu urodziłam drugie dziecko poród przez cc. Pierwszy poród również cc. Miałam usuwane torbiele na jajnikach. od około miesiaca wyczuwam grudkę, guzek po lewej stronie płytko w pochwie. Co to moze być? Proszę o poradę.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Konieczna jest wizyta u ginekologa, który oceni zmianę. Nie podała Pani czy poza obecnością grudki występują jakieś dolegliwości, dlatego trudno postawić przybliżoną diagnozę.
Pozdrawiam