Guz dermoidalny na jajniku oraz okołojajowodowa torbiel

witam, mam 27 lat, nie rodzilam, i dwa miesiace temu stwierdzono guz dermoidalny na jajniku oraz okolojajawododwa torbiel. niestety zmiana byla 8 cm i musieli usunac przydatki prawe przez operacje. Chcialabym sie dowiedziec kiedy moge bezpiecznie zajsc w ciaze po tym zabiegu, ile nalezy odczekac po operacji. dodam ze lekarze zauwazyli ze mam bliznowca na bliznie, jesli to ma znaczenie.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że starania o dziecko można się starać z chwilą gdy nie odczuwa już Pani dolegliwości po zabiegu. Proszę zgłosić się do ginekologa celem ustalenia odpowiedniego postępowania lecznicze.