Guz wielokomorowy w jajniku

dzien dobry moja zona ma 47 lat byla pare dni temu u ginekologa zrobil jej usg i wyszedl guz w jajniku wielokomorkowy. Dostala skierowanie na biopsje oraz markery. Chcialbym sie zapytac czy moze to byc torbiel czy raczej rak... Ona jest wegetarianka i od paru lat stosowala antykoncepcje w postaci spiralki. Czy na usg torbiel mozna z latwoscia wykryc?? Prosze o szybka odpowiedz.

Podejrzewam , że w opisie napisano guz WIELOKOMOROWY a nie WIEOKOMORKOWY. W badaniu usg przeważnie łatwo odróżnia się torbiel od innych zmian.Badający wyraźnie użył określenia guz , a nie torbiel , zż