Guz pod skórą w okolicy tętnicy udowej

Witam, od dwóch miesięcy mam guza w okolicy głównej tętnicy udowej. Między pachwiną a narządami rozrodczymi. Guzek nie boli, nie powiększa się. Myślałam na początku, że jest to wrzód, jednak guzek nie znika. Próbowałam złapać go i sprawdzić. Zauważyłam, że nie jest on ulokowany i zamocowany w czymś, jest pod skórą, jednak nie można go przemieścić. Jest wielkości ziarenka groch i nie boli. Skóra na nim jest bardzo delikatnie różowa. Umrę na zawał zanim doczekam się wizyty u lekarza.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana może mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem powiększony węzeł chłonny, infekcja mieszka włosowego, itd. W celu określenia przyczyny konieczna jest bezpośrednia wizyta u lekarza POZ.