Co oznacza guzek okolicy brodawki?

Dzień dobry, Mam pytanie od kilku lat mam guzek wielkosci około 5 mm. po lewej stronie tuż obok brodawki. Guzek ten jest twardy, jak mała kulka, którą mogę złapać w palce, poniewaz jest zaraz przy skórze. Skóra w miejscu guzka jest koloru sinego. Nie powiększa się jest od kilku lat taka sama. Do tej pory myślałam, że jest to może wrośnięty włosek choć sama już nie wiem. Wizytę u olekarza mam dopiero za tydzień. Może ktoś coś doradzi??

witam już dawno powinna udać się Pani do ginekologa, nie wolno lekceważyć takich sytuacji