Guzek w okolicy odbytu u 18-latka

Witam od trzech dni zauwązyłem koło odbytu taki dziwny guzek nie ma żadnych zatwardzeń nic nie jest to żadne krawianie podczas wyprużniania nie ma żadnych takich podstawowych objawóc hemoroidów . Ale ciągle myśle o tej kulce , czy jest na to jakis lek ? żeby kupic jakas maść bez recepty na ten guzek ??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w ramach porady internetowej nie mam możliwości oceny zmiany, co wyklucza możliwość postawienia diagnozy. Opisana zmiana może być ropniem, infekcją mieszka włosowego, guzkiem krwawniczym, włókniakiem, itd. Zmianę powinien ocenić lekarz POZ, który wdroży właściwe leczenie.