Guzek na nosie w miejscu uderzenia

Witam. 3 tygodnie temu uderzyłam się kantem bransoletki w grzbiet nosa (w prawy kant chrząstki).Zaraz po uderzeniu powstało zaczerwienie i ból,ale po godzinie objawy ustąpiły (brak widocznych zmian na skórze).Lecz w miejscu uderzenia powastał drobny twardy guzek, który pozostał po dziś dzień.Lekarz rodzinny polecił mi tydzień temu masowanie miejsca 3 razy dziennie maścią Contractubex by się rozeszło.Nadal bez zmian narośl jest bardzo twarda,lekki ból przy dotyku.Proszę o pańską opinie.Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza chirurga ogólnego. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.