Guzek w piersi u 4-miesięcznego dziecka

Witam! Mam pytanie moja córka ma 4 miesiące. Zauważyłam że w prawej piersi wyczuwam guzek A w lewej tego nie ma. Córka choruje na tarczyce nie ma tej wrodzonej. Przyjmuje eutyrox co mogę z tym zrobić jakieś okłady czy to samo zniknie?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyną powyższych zmian może być kilka. Sądzę, że najlepiej będzie gdy dziecko zbadana pediatra.