Guzek w USG piersi a dalsza diagnostyka

Witam mam 22l , byłam na usg piersi po wykryciu w nim guzka. W opisie pisze że na godz 6 widnieje 15 mm zmiana lita o sonice raczej FA do dalszej diagnostyki. Czy mam powody do obaw ? Dodam iż w rodzinie nie było przypadkó raka piersi.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza prowadzącego.