Guzki na skórze głowy

Dodatkowo przy tym co wczesniej pisalam mam straszne swedzenie skory przy czym wyskakuja mi takie guzki wielkosci paznokcia malego palca ktore rowniez swedza nawet po umyciu glowy swedzi mnie glowa przede wszystkim na czubku glowy gdzie mam przeswity po prostu widac mi skore i to jest tragedia.pisalam z meila

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie mam możliwości przeczytać poprzedniej Pani wiadomości, co wyklucza możliwość pełnej odpowiedzi na pytanie. Jeśli jednak na skórze Pani głowy pojawiają się jakiekolwiek zmiany, to powinien je ocenić lekarz - najlepiej specjalista dermatolog. Tym bardziej jest to konieczne, że z guzkami współistnieją świąd i wypadanie włosów.