Gwałtowne hamowanie w samochodzie a ciąża

Dzień dobry, kończę 26 tydzień ciąży. Wczoraj jechałam ze znajomym, który nagle gwałtowanie zahamowal. Nie było to bardzo mocne hamowanie, miałam zapięty pas, gruby płaszczyk, więc nie powinno ucisnąć maluszka. Później nic mnie nie bolało, dziecko dużo kopie jak zawsze. Czy takie jednorazowe hamowanie może mieć wpływ na przebieg ciąży? Do mojego lekarza idę dopiero za 4 dni. Bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wypadek /stłuczka itp byłoby dużo gorsze niż uciśnięcie przez pasy , jeśli cos Pania niepokoi, wstępują niepokojące Panią objawy proszę koniecznie zgłosić sie do Izby przycięc szpitala ginekologicznego