Halucynacje po odstawieniu alkoholu

Dobry wieczór. Problem dotyczy stanu po ciągu alkoholowym trwającym nie rzadko dwa ,trzy tygodnie picia w dzień i w nocy po wystudzeniu ze snu. Po odstawieniu alkoholu występowały objawy typowe dla stanu zatrucia alkoholowego,dochodziły do tego stany paniki ,lęku ,głosy w głowie moje i obce komentujcie ,oceniajace moje zachowanie takie jak przy schizofrenii. Ale zastanawia mnie widzenie twarzy zdeformowanych ,dziwnych obcych ludzi wyginajacych się w nienaturalny sposób. Chciał bym więcej o tym się dowiedzieć. Dziękuję z góry i dodam że rok i trzy miesiące jestem trzeźwy bez żadnego odwyku.

Dzień dobry
Okres abstynencji jest rzeczywiście stosunkowo długi. Nie bagatelizowałabym objawów, jakie mają miejsce, zwłaszcza, że powodują u Pana dyskomfort. Aby mógł Pan poznać przyczyny zachęcam do kontaktu z kekarzem psychiatrą, z którym wgłębiając się w temat, omówi Pan objawy i być może wybierzecie odpowiednią ścieżkę działań.
Pozdrawiam. Joanna Marciniak