Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Objawy niedoboru nasyconych kwasów Omega 3

Co się stanie, jeśli w naszej diecie zabraknie kwasów tłuszczowych omega-3? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są objawu niedoboru tego składnika. Wypowiada się dr Leszek Walentynowicz, internista.

Dzień dobry,

dieta redukująca pozwoli Pani zrzucić zbędne kilogramy, ale niestety podała Pani zbyt mało danych, aby móc napisać Pani więcej informacji.

Każda dieta powinna być indywidualnie zbilansowana - proszę się skontaktować z dietetykiem ze swojej okolicy, który pomoże Pani osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Pozdrawiam Joanna Wardenga

umów wizytę 0
Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań
76 poziom zaufania

Dzień dobry! W celu obniżenia masy ciała stosuje się dietę redukcyjną, czyli z obniżoną podażą kalorii. Dietę układa się indywidualnie dla każdej osoby. W jadłospisie powinny znajdować się przede wszystkim warzywa i owoce oraz produkty pełnoziarniste i zawierające pełnowartościowe białko. Według nowych zasad zdrowego stylu życia zalecana jest codzienna umiarkowana aktywność fizyczna trwająca 30-45 minut. Jednak ze względu na zbyt małą ilość podanych informacji najlepiej byłoby skontaktować się z dietetykiem. Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia. Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu! Pozdrawiam serdecznie! Monika Frank, Dietetyk www.poznan.mojdietetyk.pl poznan@mojdietetyk.pl tel. 696 884 351 warto również przeczytać: Dlaczego dieta nie działa, co zapewni sukces w odchudzaniu https://www.mojdietetyk.pl/artykuly/dlaczego-dieta-nie-dziala-co-zapewni-sukces-w-odchudzaniu.html?c=8

Dietetyk udzielający konsultacji dietetycznych w poradni w Poznaniu.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety