Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 7 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Dzień dobry,

dieta redukująca pozwoli Pani zrzucić zbędne kilogramy, ale niestety podała Pani zbyt mało danych, aby móc napisać Pani więcej informacji.

Każda dieta powinna być indywidualnie zbilansowana - proszę się skontaktować z dietetykiem ze swojej okolicy, który pomoże Pani osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Pozdrawiam Joanna Wardenga

0
Mgr Monika Frank Dietetyk, Poznań
76 poziom zaufania

Dzień dobry! W celu obniżenia masy ciała stosuje się dietę redukcyjną, czyli z obniżoną podażą kalorii. Dietę układa się indywidualnie dla każdej osoby. W jadłospisie powinny znajdować się przede wszystkim warzywa i owoce oraz produkty pełnoziarniste i zawierające pełnowartościowe białko. Według nowych zasad zdrowego stylu życia zalecana jest codzienna umiarkowana aktywność fizyczna trwająca 30-45 minut. Jednak ze względu na zbyt małą ilość podanych informacji najlepiej byłoby skontaktować się z dietetykiem. Odpowiedź dla Ciebie opracował zespół poradni Mój Dietetyk w Poznaniu. Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia. Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu! Pozdrawiam serdecznie! Monika Frank, Dietetyk www.poznan.mojdietetyk.pl poznan@mojdietetyk.pl tel. 696 884 351 warto również przeczytać: Dlaczego dieta nie działa, co zapewni sukces w odchudzaniu https://www.mojdietetyk.pl/artykuly/dlaczego-dieta-nie-dziala-co-zapewni-sukces-w-odchudzaniu.html?c=8

Dietetyk udzielający konsultacji dietetycznych w poradni w Poznaniu.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy