Interpretacja EEG 11-latka

witam proszę mi wytłumaczyć orzeczenie eeg syna11 letniego,zapis wykazuje sporadyczne nisko napięciowe zmiany w odprowadzeniach potylicznych z zmienną lateralizacją płk.

Opisany zapis jest niepełny, prawdopodobnie bez istotnej patologii ( brak charakterystyki zmian )
U pacjenta liczy się zawsze problem z którym zgłasza sie do specjalisty( bo rozumiem ,ze on zlecił badanie eeg).
I tylko wtedy można ,w łączności z obrazem klinicznym i wywiadem dokonać właściwej interpretacji wyniku badania eeg.
Konieczna wizyta u lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam ciepło