Interpretacja wyników glukozy ponad normę

witam,prosze o interpretacje wynikow glukozy. glukoza na czczo 73 a po tescie obciazenia glukoza 75g po 2 godzinach glukoza wynosila u mnie 126. (natomiast norma dla laboratorium to 60-120po 2. godz).jak mam rozumiec to niewielkie przekroczenie normy?jestem w 24 tyg ciazy.pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Nie wiem skąd takie normy w laboratorium, wg wytycznych wynik prawidłowy.