Interpretacja wyników morfologii 27-latki

Bardzo prosze o interpretacje wynikow morfologii -27 lat Wiek 27 lat - kobieta wBC 3.2, Neut 30.3%, mono 20%, baso 2.5%, Neut 0.97 Dodatkowe objawy to ciagle zmeczenie, kilka tyg temu wysypka na calym ciele. Dziekuje bardzo za odpowiedz s.

Nie postawie diagnozy przez internet. Mogę jedynie zwrócić uwagę na obniżona ilośc leukocytów, a w szczególności neutrofili. Może to być spowodowane infekcja wirusową. Jednak innych możliwości jest całe mnóstwo. Konieczna jest w związku z tym konsultacja u lekarza.