Interpretacja wyniku RTG kręgosłupa u 24-latki
witam mam 24 lata mialam robiony RTG kregoslupa z ktorego mam taki opis niewielkie skrzywienie boczne odcinka szyjnego w strone lewa. lordoza szyjna wyrownana. krawedzie trzonow od c3 do c6 nieco wyostrzone. tarcze m-k; c6-c7 i c7-th1 nieco porownawczo obnizone. Czy to dobry wynik? prosze o odpowiedz dziekuje.

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Wynik przedstawia zmiany występujące w kręgosłupie. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.