Interpretacje wyników badania kręgosłupa

Proszę zinterpretować moje wyniki Mr mam obaweW trzonieTh2 naczyniak wielkości 12*10mm.Osteofity na tylnobocznych krawędziach trzonów kręgów w odcinkuC3-C6. Odwodnienia krążków międzykręgowychC2-C6Nieco zwężone są krążki międzykręgowe C4\C5iC5/C6Wysokści i sygnały pozostałych krążków międzykręgowych są zachowane.Na poziomieC4/C5 prawoboczna dootworowa protruzja krążka międzykręgowego na niewielkich osteofitach, na głębokość do3mm,ze zwężeniem otworu międzykręgowego i impresją na korzenie nerwowe

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Konieczna łączna ocena powyższego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim, proszę koniecznie udac sie do lekarza zlecającego powyzsze badanie.