Izolowanie od otoczenia i problemy w kontaktach z ludźmi a stwierdzenie niepełnosprawności

Prosze o potwierdzenie o niepelnosprawnosci ktoregos z was lekarzy. Od dziecinstwa izolowalam sie od otoczenia, nie szla mi nauka, nigdzie nie wychodzilam poza szkola. Mialam problemy z rowiesnikami. Do dzis czyli od 8 lat po zakonczeniu szkoly sredniej nie wychodze z domu, przez co nazywaja mnie schizofreniczka. Nie poradze sobie bez renty, ani diagnozy. Caly czas znajduje sie jakby w katatoni, nie wyjde nawet na zakupy. Potrzebuje diagnoze wstecz by moc dostac na zycie.

Takiej diagnozy nie da się wystawić przez internet. Potrzebna byłaby konsultacja lekarska- lekarza psychiatry, psychologa i być może neurologa. Warto udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego na konsultację (tam także jest możliwość wystawienia papierów uprawniających do starania się o rentę).
Później konieczne byłoby także rozpoczęcie leczenia.