Jak diagnozuje się zrosty pooperacyjne?

Dzień dobry, proszę o informację jakim urządzeniem diagnostycznym można zlokalizować zrosty pooperacyjne?, prawie 2 lata temu miałam operację stawu biodrowego do tej pory odczuwam ból podczas chodzenia, utykam, nie zostałam też zdiagnozowana mimo szukania pomocy, przeszłam kilka sesji rehabilitacji-pole magnetyczne, laser, solux niebieski, ćwiczenia w odciążeniu, masaż próżniowy niestety żadnej poprawy brak, na rehabilitacji prewencyjnej ZUS lekarz stwierdził, że mogą być to dolegliwości związane ze zrostami.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena ortopedyczna i sądzę że wykonanie ew rezonansu aby zobrazować ew patologię.