Jak długo goi się rana po przebiciu błony dziewiczej?

Cześć, straciłam dziewictwo 3 dni temu. Po przebiciu błony pokazała się krew i dzisiaj, gdy chciałam sprawdzić, czy moja błona została przebita włożyłam palca i pokazała się krew. Czy to normalne, czy rana się jeszcze nie zagoiła? Wydaje mi się, że wejście do pochwy jest za małe. Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję.

Witam serdecznie!

Taka sytuacja może mieć miejsce i krew w tak krótkim czasie może się pojawić. Natomiast po rozpoczęciu współżycia płciowego i tak powinna Pani odwiedzić specjalistę ginekologa, na przykład w celu pobrania wymazu z szyjki macicy i wykonania cytologii, więc wszystkie Pani wątpliwości zostaną z pewnością wyjaśnione.
Proszę pamiętać również o antykoncepcji i zabezpieczeniu przez chorobami przenoszonymi drogą płciową.
Do ginekologa nie jest potrzebne skierowanie.

Pozdrawiam