Jak długo stosować Heviran?

Witam, dermatolog przepisał mi leki Heviran 400mg maści na wysypkę. 2 razy na dobę. Prawdopodobnie mam bostonkę (mam 25 lat). Choroba nie jest w 100% zdiagnozowana, ale lekarz kazał brać leki i obserwować czy wysypka będzie znikać. Biorę już 5 dni wysypkę dalej mam, ale znikła temperatura. Zapomniałam jednak przez ile dni mam brać Heviran. tabletek jest na 2 tygodnie.

Lek. Michał Lenard

Sugeruję stosować lek do końca opakowania i w razie utrzymywania się objawów udać się na wizytę kontrolną do swojego lekarza. Pozdrawiam!