Jak długo stosować Urosept u osoby po prostatektomi?

18 VIII prostatektomia radykalna z węzłami, zalecenia w domu - urosept 3 x dziennie, kontrola po 3 m-cach. Pytanie = jak dlugo stosować urosept?

Nie ma wytycznych co do stosowania uroseptu po prostatektomii radykalnej. Jest to suplement diety o słabym działaniu przeciwbakkteryjnym i u niektórych pacjentów ordynujemy do osłonowe w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia infekcji dróg moczowych. Proponuję zadać to pytanie w trakcie kontroli u specjalisty urologa który przeprowadził operację.