Jak długo powinieniem przyjmować lek Aciprex?

Lekarz zapisal mi Aciprex, Jak dlugo powinienem go przyjmowac. Nadmienie tylko ze przepisal go psychiatra.

Podał Pan zbyt mało informacji by można było udzielić odpowiedzi na to pytanie. Czas stosowania tego leku zależy między innymi od tego, z jakich wskazań go włączono.
Najłatwiej to pytanie byłoby zadać prowadzącemu Pana psychiatrze.