Jak działa lek Dulsevia na sen?

Witam, Mam pytanie dotyczące antydepresantu Dulsevia. Czy może on powodować wzmożoną senność? Jeżeli to nie jest zamierzony efekt, to czy należy zmienić lek?

Lek. Paweł Szadkowski

Ten lek bardzo często powoduje senność. Jeśli Pani to doskwiera, proszę poinformować o tym lekarza prowadzącego - zaleci odpowiednie postępowanie i możliwą zmianę leku.