Jak interpretować wynik badania hormonów?

Proszę o interpretację wyników: DHEA-S 303,20 µg/dl ACTH 12,30 pg/ml TSH 1,208 µIU/ml FT3 2,87 pg/ml FT4 1,10 ng/dl anty-TPO 1,11 IU/ml anty-TG 2,89 IU/ml TSH TRAb 0,80/l

Nie interpretujemy wyników badań pacjentów z poziomu portalu, tym bardziej bez znajomości ich historii klinicznej. W tym celu proszę zgłosić się na wizytę do lekarza prowadzącego diagnostykę.