Jak interpretować wynik badania krwi u osoby mającej miesiączkę co 2 tygodnie?

Proszę o interpretację wyników córki (14lat). Badania wykonane 5 dnia cyklu. Córka ma ostatnio miesiączkę co 2 tyg i stad te badania. Fsh 2.1 norma faza folikularna 3,5-12,5 Lh 0,8 norma faza folikularna 2,4-12,6 Estradiol 13,8 norma faza folikularna 12,5-166 Prolaktyna 8,6 norma 6-29,9 Czy to może być niedoczynnosc przesadki? Dodam że badała córce kilka razy tarczyce. Wyniki przeważnie w normie. Raz tylko ft4 było nieznacznie podwyzszone i endokrynolog kazał sprawdzać hormony co 3 miesiace. Wizyta u ginekologa w przyszłym tygodniu.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak pozostałe badania hormonów płciowych ? Obniżenie jednego z hormonów może o niczym nie świadczyć