Jak interpretować wynik badania RM kręgosłupa u osoby z podejrzeniem SM?

Witam, Podejrzewają u mnie SM. Na początku listopada trafiłem na oddział neurologiczny z powodu drętwienia prawej stopy,łydki, dolnej części pośladków i w kroku, potem pojawiło się drętwienie lewej stopy. Leżałem na oddziale 3 tygodnie - rezonanse, tomografie wykonane tam - wszystko ok. Borelioza brak, jednak w płynie rdzeniowym wyszły prążki 2 typu. Obecnie neurolog zalecił Neurovit i Nivalin - drętwienie powoli ustępuje. Zrobiłem jeszcze dodatkowo rezonans odcinka piersiowego z kontrastem. Poniżej opis badania, a wizyta u neurologa dopiero za dwa tygodnie. Proszę o interpretację. Bardzo dziękuję za pomoc. "Badanie MR kręgosłupa piersiowego wykonano w sekwencji TSE (obrazy T2-zależne, T2-zal. Fat-Sat), SE (T1-zależne), MEDIC w płaszczyznach strzałkowych i poprzecznych, przed i po podaniu środka kontrastowego iv. Ognisko podwyższonego sygnału widoczne jest w obrazach T2-zal ( tym fs) w końcowym odcinku rdzenia kręgowego, na wysokości górnej połowy trzonu Th11, pośrodkowo i bardziej w części tylnej - maksymalnie średnicy 5 mm na przekrojach osiowych, długości 14 mm w wymiarze CC. Ognisko nie wykazuje uchwytnego wzmocnienia po podaniu środka gadolinowego iv. Obraz MR jest niejednoznaczny - może odpowiadać ognisku demielinizacji (nieaktywnemu) w różnicowaniu uwzględnić należy wysokozróżnicowaną postać glejaka. Poza tym obraz kręgosłupa, kanału i rdzenia kręgowego w odcinku piersiowym w granicach normy. Wskazane monitorowanie obrazu MRI. R: ognisko zmienionego sygnału w rdzeniu kręgowym na poziomie górnej połowy trzonu Th11 - wymaga różnicowania pomiędzy ogniskiem demielinizacji a zmianą npl wysokozróżnicowaną; konieczne monitorowanie obrazu MRI."

Bardzo ciekawa sprawa ale z tego co Pan pisze to najprawdopodobniej pomocy należy szukać u dobrego neurologa. Czy leżał Pan w Klinice Neurologii w Warszawie?